ZAPOSLENI

 

Direktorica:

Dr. Aleksandra Berberih-Slana

aleksandra.berberih-slana@mnom.si

 

Strokovni sodelavci: 

Mira Grašič

mira.grasic@mnom.si

+386 (0)2 23 52 608

 

Marjan Matjašič

marjan.matjasic@mnom.si

+386 (0)2 23 52 602

 

Simona Tripkovič (namestnica direktorice)

simona.tripkovic@mnom.si

+386 (0)2 23 52 607

 

Uroš Dokl

uros.dokl@mnom.si

+386 (0)2 23 52 602

 

Arhiv:

Dr. Irena Mavrič Žižek

irena.mavric@mnom.si

+386 (0)2 23 52 604

 

Silva Volf (namestnica direktorice)

silva.volf@mnom.si

+386 (0)2 23 52 605

 

Pedagoška služba (prijave in informacije):

+386 (40) 780 052

 

Fotografski muzej Maribor:

Andreja Bjelan

andreja.bjelan@mnom.si

fotograf@amis.net

+386 (2) 23 52 607

 

Trafika - Muzej za enega:

Jan Malec

jan.malec@mnom.si 

 

Knjižnica:

Marjeta Hren

marjeta.hren@mnom.si

+386 (0)2 23 52 605

 

Računovodstvo:

Klementina Osterc

klementina.osterc@mnom.si

+386 (0)2 23 52 601

 

Tehnično/vzdrževalna služba:

Sašo Korošec

+386 (0)2 23 52 605

 

Enisa Hukić

Petra Hojnik

+386 (0)2 23 52 600